Ümit Özdağ ile Cübbeli Ahmet Hoca Arasındaki Polemik Sertleşiyor: “Jet Fadıl ile Hacı-Hoca Dolandır”

İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki El-Ehli Baptist Hastanesi’ne yaptığı insanlık dışı katliamın ardından tüm dünyadaki vicdanlı insanlar ayağa kalktı. Cübbeli Ahmet Hoca tüm bu yaşananların ardından ‘Mehmetçik Kudüs’e’ diyenlere destek vermişti. Ümit Özdağ ise ‘Türk askerinin kanının bir daha Arap çölleri için dökülmeyeceğimi söyleyen Trablusgarp’ta,, Filistin’de, Suriye’de savaşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür.’ demişti.

Cübbeli Ahmet Hoca ile Ümit Özdağ arasındaki polemik artarak devam etti.

Cübbeli Ahmet Hoca, TV yayını izlerken Ümit Özdağ’ın verdiği cevaba sinirlenmiş ve sosyal medya hesabından şunları yazmıştı?

“”Mehmetçik Gazze’ye gidecek mi?” sorusunu cevaplarken; “Artık Arap çöllerinde Mehmetçiğin dökeceği kan yok” şeklinde cevap vererek Gazze’mizi, Filistin’imizi, Kudüs’ümüzü ve Mescid-i Aksâmızı “Arap çölleri” diye aşağılayan Ümit Özdağ zihniyetine yûh olsun diyorum.”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ise Cübbeli Hoca’ya cevap vermiş, “tatürk ve Türk askeri cephede savaşırken siz medrese mensupları “din adamı askere gitmez” masalı ile fiilen asker kaçağı durumundaydınız. İstiklal Harbine bile katılmadınız. Atatürk Konya’da bundan dolayı sizi azarladı.” demişti.

Aldığı cevabın ardından bir kez daha sosyal medya hesabından Ümit Özdağ’a yüklenen Cübbeli Ahmet Hoca şu sözlerle karşılık verdi.

‘Ey Ümit ÖZDAĞ! (

@umitozdag) Siyonistler “Arz-ı Mev’ûd” (vaad edilmiş topraklar) iddiâsında değil mi?

Ve Arz-ı Mev’ûd, Türkiye’nin topraklarını da kapsamıyor mu?

Bazı paşalarımız, Pentegon’da Türkiye’nin 20 küsûr vilâyetinin de içinde bulunduğu bir Kürdistan yani Siyonistan haritasını gördüklerini beyân etmediler mi?

Siyonistlerin Arz-ı Mev’ûd iddiâsı Ümit ÖZDAĞ için “millî güvenlik sorunu” değilse başka soruya ihtiyaç yok.

Türkiye’nin güvenliğinin Gazze’den, Filistin’den, Kudüs’ten ve Mescid-i Aksâ’dan geçtiğini bilmeyecek kadar basîretsiz Ümit ÖZDAĞ gibi akademisyenlerin Harp Okullarında, Polis Akademilerinde, Polis İstihbârât Dâiresi’nde ve Millî Güvenlik Akademisi’nde güvenlik dersi verdiği bir memleketin vay hâline!’

Ümit Özdağ’ın yanıtı ise sert oldu.

‘Ahmet sen Jet Fadıl ile hacı-hoca dolandır, yanmayan kefen pazarla, komiklik yapmaya devam et. Aklının ermediği konulara çok girme. Stratejik konularda salaklık ortama zeka seviyen ile çok tehlikelidir.’

İkili arasındaki polemiğe gelen tepkilerden bazıları şöyleydi?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir