Samsung Galaxy XCover 7 sağlamlığıyla piyasayı sallayacak!

Güney Koreli teknoloji devi, yakında Galaxy XCover 7 adlı dayanıklı akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni akıllı telefon, bazı sızıntılar ve kamu sertifikaları sayesinde şimdiden internet üzerinde dolaşıyor.

Bir süre önce BIS Hindistan’da göründükten ve Hindistan lansmanını ilk kez onayladıktan sonra, Galaxy XCover 7, GCF sertifikasyonundan SM-G556B model koduyla geçti.

Samsung Galaxy XCover 7 sağlamlığıyla piyasayı sallayacak!

Samsung Galaxy XCover 7‘nin tasarımı yakın zamanda sızdırıldı ve daha iyi kavrama ve şok emilimi için oluklu arka paneli sergiledi. Ayrıca, çift LED flaşlı tek bir arka kamera ve yan tarafta bir XCover fiziksel butonu görülüyor. Hatta çıkarılabilir bir pil paketi bile içeriyor. Geekbench listesine göre, akıllı telefon 8 GB RAM ile eşleşen Dimensity 6100 Plus yonga setiyle gelecek ve kutudan Android 14 ile çıkacak.

MIL-STD-810H uyumlu olacak ve IP68 toz ve suya dayanıklılık sunacak. Samsung XCover 6 Pro, yaklaşık 49.999 Hindistan Rupisi’ne denk gelen 599$ fiyatla piyasaya sürüldü. Hâlefi muhtemelen benzer bir fiyat noktasında satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir