Cansu Dere: Kenan İmirzalıoğlu ile bir daha çalışırım

Cansu Dere’nin yüzü olduğu bir marka önceki akşam hem özel bir tanıtım ile hem de yılbaşı partisi ile Ulus 29’da yapıldı. Özel geceye iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Gelen ismler arasında Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Boğaç Aksoy, Kaan Aslı Cüreklibatur ve Arzu Kunt yanı sıra birçok isim katıldı.

TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Parti öncesi gazetecilerle bir araya gelen Dere, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen güzel oyuncu şık bir elbise ise ile gecede tüm dikkatleri üzerine çekti.

“BENİ HEYECANLANDIRAN BİR İŞ GELMEDİ”

Yeni bir iş beklediğini dile getiren Dere, “Tam olarak beni heyecanlandıran bir iş gelmedi. Birçok şey okuyorum ama hala yok. Stabil devam ediyor” şeklinde konuştuktan sonra yeni film olam Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in birlikte oynadıkları ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ hakkında ise oyuncu, “Henüz fırsatım olmadı izleyemedim ama en kısa zamanda takip edeceğim” dedi.

“ŞU AN İÇİN ÖYLE BİR PROJE YOK”

Dere, “Kenan İmirzalıoğlu ile tekrar yeni bir projede yer alır mısınız?” sorusuna , “Bir daha tabii ki çalışırız ama şu an için öyle bir proje yok” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir