Başak Burcunun Sinirlendiği An Koşarak Uzaklaşmanız Gerektiğini Gösteren 8 Özelliği

Her burç mutsuzken ya da sinirliyken farklı özellikleri nedeniyle bazı davranışlarda bulunur. Örneğin Balık burçları sinirlenince ağlarlar oysa Koç burçları saldırgan olabilirler.

Başak burçlarının özelliklerinden yola çıkarak sinirli ya da üzgün olduklarında nasıl davrandıklarını gözlemledik. Bakalım, Başak burçları enerjileri kötü olduğunda nasıl davranıyorlar…

1. Tartışma sırasında yüksek sesli konuşabilir…

Eğer gerçekten sinirliyse bir Başak burcu gerilim sırasında yüksek sesli konuşabilir. Sinir krizleri ve öfke nöbetleri yaşayabilir.

2. Konuşmayı reddedebilir.

Başak burçları toprak elementli bir burç olduğu için stabil yapısı tartışma sırasında da kendisini gösterecektir. Zaman zaman dengesiz görünse bile çoğu zaman sorunu konuşmaktan kaçabilir.

3. Her yerden engeller.

Konuşmak istemiyorsa dediğini yapmak için her yolu deneyecektir. Ortamı terk eder, peşinden koşarsanız saklanır ya da mesajlaşıyorsanız anında fevri bir tavırla engelleyebilir.

4. Her şeyi eleştirmeye başlar.

Ortada halledilmeyen bir sorun varsa bir Başak burcu analiz yeteneğini kötüye kullanacaktır. Laf sokmak ya da kavga çıkarmak için sizi eleştiri yağmuruna tutabilir.

5. Tırnaklarını yer, saçlarıyla oynar ya da bacağını sallar…

Bir başak burcunun sinirlendiğini anlamak için hareketlerine bakın. Aniden takıntılı ve obsesif birisine dönüşebilir.

6. Yalnız kalmak ister, yardım kabul etmez.

Üzgün olduğunda içine kapanacak ve kimseyle görüşmeyecektir. Yardım etmek isterseniz sizi tersleyebilir.

7. Uykusuz kalabilir.

Sorun ettiği konu ile ilgili sayısız fikir etrafını sarar. Geceler boyu uykusuz kalabilir. Çok düşünmekten dikkati de bir o kadar dağınıktır.

8. Olayların iyi yönünü görememeye başlar. Karamsar birisi olur.

Başak burcunun üzgün olduğunu anlayabileceğiniz bir diğer özelliği de sakin düşünme yetisini kaybetmesidir. Yapıcı düşünemez ve ne kötüsünü akla getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir